
Брус для лавочки 35х110х2000 мм. Перовий сорт сосна.
270 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0025
+380 (97) 007-50-65
- +380 (93) 707-88-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовляюмо та реалізуємо лавковий брус із сосни, вільхи. Лавковий брус із лицьового боку має заокруглення або так звану фаску. Фаска розміром 3-5 мм. Весь брус для лавок тільки першого сорту, зроблений на німецькому обладнанні.
Розміри: 40х50х1000 мм; 40х50х1500 мм;40х50х2000 мм; 40х60х1500 мм;40х60х2000 мм, а також багато інших розмірів у наявності та під замовлення. Торцовка бруса для лавок і гойдалка на вимогу замовника. Фарбування бруса для лавочок. Доставка.
Заказавши в нас брус для лавочок першого сорту, ви з легкістю зможете зробити ремонт своєї старої лавки або виготовити свою лавку, лавку, гойдалку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Термомодифікована деревина | False |
| Товщина пиломатеріалу | 40 мм |
| Ширина пиломатеріала | 60 мм |
| Вологість | 12 |
| Довжина пиломатеріалу | 1500 мм |
| Порода дерева | Сосна |
| Обпиляність сторін | Чотирьохкантний брус |
| Вид пиломатеріала | Строганний |
| Калібрування | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴








