
Вагонка дерев'яна сосна. Перший сорт 14х85х2500 мм (3000 мм)
280 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0031
- +380 (93) 707-88-52
Підприємство «Стрій Майстер» реалізує вагонку першого сорту із сосни. Вологість 12%.
Розміри:
15х105х2500мм
15х105х3000мм
14х85х3000мм
14х85х2500мм
14х85х4000 мм та інші розміри.
Вагонка дерев'яна екологічно чистий матеріал. Застосовується для внутрішніх відділень житлових приміщень, а також саун і лазень.
Вагонка дерев'яна — це обшивна панель, яка використовується для обшиття поверхонь. Вона класифікується за породою дерева, сортом деревини, розмірами панелей і різновидів профілю. Так само вагонка дерев'яна класифікується за породою дерева (вагонка, виготовлена з листяних порід дерев, і вагонка, виготовлена з хвойних порід дерев). Така вагонка застосовується для оздоблення будь-яких приміщень, крім лазень і саун.
Вагонка дерев'яна за сортом деревини ділиться на чотири класи: «Екстра» (або 0), «А», «В» і «С». За типами профілю вагонка класифікується на звичайну вагонку та «євроєгонку». Євровагонка та звичайна вагонка відрізняються одна від одної різноманітністю профілю, якістю оброблення деревини, розмірами та наявності на тильному боці євровагонки вентиляційних канавок, які слугують повітроводами та сприяють виведенню створеного конденсата. Євровагонка представлена таким профілем, як «стандарт», «софтлайн», «американка», «блокхауз», «ландхау». Поряд із профілями «стандарт» і «софтлайн» має також профіль «блокхауз», оскільки такі декоративні облицювальні дошки імітують оциліндрований брус і використовуються для обшиття як внутрішніх, так і зовнішніх поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Довжина пиломатеріалу | 3000 мм |
| Вологість | 12 % |
| Ширина пиломатеріала | 85 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Товщина пиломатеріалу | 14 мм |
| Тип профілю вагонки | Штиль |
| Ґатунок вагонки згідно ГОСТ 8486-86 | 1 |
| Ґатунок вагонки згідно DIN 68126/86 | В |
- Ціна: 280 ₴/кв.м









