
Кілочок білий для агрономів 30х40х1500 мм.
80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0033
+380 (97) 007-50-65
- +380 (93) 707-88-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовляюмо кілочок білий для позначення культур у сільському господарстві. Кілочок виготовляється з деревини першого сорту. Красуватися білою фарбою у 2 шари. Заточується з двох сторін. Також можемо пофарбувати кілочок у будь-який колір на вашу вимогу. Оперативно, якісно, маємо досвід. Доставка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Термомодифікована деревина | False |
| Сорт пиломатеріалу | 1 |
| Товщина пиломатеріалу | 30 мм |
| Ширина пиломатеріала | 40 мм |
| Вологість | 12 |
| Довжина пиломатеріалу | 1500 мм |
| Порода дерева | Сосна |
| Калібрування | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴






