
Брус сухий струганий 120х120мм. Перший сорт. Вологість 12%.
400 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0038
+380 (97) 007-50-65
- +380 (93) 707-88-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наше підприємство "Драй Майстер" виготовляє брус сухий, струганий. Брус виготовляється з екологічно чистої деревини. Сушитися в камерах до вологості 12%. Складається на німецькому обладнанні.
Розміри бруса, що випускається:
50х100 мм; 100х100 мм; 50х80мм; 100х100 мм; 120х120 мм; 150х150 мм; й багато інших розмірів.
Довжина бруса може бути 2;3;4;4,5;6 метрів.
Суворий брус широко застосовується в будівництві. З нього будують будинки, лазні, альтанки, стелажі й багато іншого. Незамінний у будівництві теплиць, кіосків, кафе, ресторанів.
Доставляємо за адресою замовника, тоцуєм на потрібний розмір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Ґатунок пиломатеріалу | 1 |
| Товщина пиломатеріалу | 120 мм |
| Ширина пиломатеріала | 120 мм |
| Вологість | 12 % |
| Довжина пиломатеріалу | 4000 мм |
| Обпиляність сторін | Чотирьохкантний брус |
| Порода дерева | Сосна |
| Калібрування | Так |
| Вигляд пиломатеріалу | Струганий |
| Термомодифікована деревина | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴/пог.м







