
Планкен сосновий 20х140х3000мм. Сосна перший сорт.
680 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0079
+380 (97) 007-50-65
- +380 (93) 707-88-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реалізуємо планкен (ромбус) із сосни першого сорту з живим сучком. Планкен косий виготовлений на високоякісному німецькому обладнанні. Сировина екологічно чиста сосна першого сорту, вологість 12%. Планкен застосовується для облаштування вентелієних фасадів будинків, альтанок, лазень, саун та інших будівельних об'єктів, парканів тощо. Сучасний екологічно чистий будівельний матеріал. Широко застосовується в Європі. І замінник ринку України. Планкен косий легкий у монтажі та дає змогу приміщенню дихати. Ромбус монтується з технологічними проміжками, завдяки цьому його не крутить і не рве від перепаду температур.
Є доставка, варіанти розмірів під замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Вологість | 12 % |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Основні атрибути | |
| Сорт планкена | А |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Довжина: | 3000 мм |
| Приховування | Без покриття |
| Щільність | 550 кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴/кв.м









