
Дошка дубова суха 50х200мм. Довжина 3-4 метри.
400 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0085
+380 (97) 007-50-65
- +380 (93) 707-88-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка дубова природної вологості та суха.
Розміри:
50х150 мм; 50х200мм; 30х150 мм; 30х100 мм
Брус дубовий із масиву дуба. Вологість природна 20-30%. Екологічно чистий, довговічний природний матеріал. Має гарну структуру волокон. Застосовується всюди, де потрібна підвищена міцність, стійкість до вологи. Широко застосовується в будівництві як стовпи забору, лаг, балон перекриття, для камінів та інше застосування.
Розміри:
30х50 мм; 50х50мм;50х100 мм;100х100 мм; 120х120 мм;150х150 мм; 200 х 200 мм, а також будь-які інші розміри під Ваше замовлення. Довжина бруса може бути від 1 метра до 4,5 метра.
Доставка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Дуб |
| Ґатунок пиломатеріалу | 1 |
| Вологість | 20 % |
| Калібрування | Так |
| Товщина пиломатеріалу | 200 мм |
| Ширина пиломатеріала | 200 мм |
| Довжина пиломатеріалу | 4000 мм |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Товщина дошки | 50 мм |
| Вид пиломатеріала | Обрізано |
| Ширина дошки | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дошки | 4000 |
| Обпиляність сторін | Чотирьохкантний брус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴/пог.м









