
Рейка вільха ( ольха ) суха строгана першого сорту 25х40мм
50 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00123
- +380 (93) 707-88-52
Виготовляємо суху, стругану рейку першого сорту. Висока якість. Німецьке обладнання. Вологість 12%. Живий сучок. Доставка. По всій Україні.
Рейка монтажна застосовується для криплення виробів із дерева на стіни та стелю. Для меблевого виробництва.
Монтажна рейка — це дерев'яна рейка, призначена для кріплення інших виробів із дерева до стіни, стелі тощо. Також монтажна рейка використовується під час укладання покрівельного покриття.
Рейка монтажна має невеликий переріз, зазвичай 20-30 мм товщини та 50 мм ширини.
У нас дерев'яна рейка представлена у двох сортах. Відмінність сортів у рівні правильності геометричних розмірів. Наявність синяви, обзел.
Можливе замовлення монтажної рейки нестандартних розмірів — ціна рейки нестандартних розмірів — договорна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Ґатунок пиломатеріалу | 1 |
| Калібрування | Так |
| Товщина пиломатеріалу | 30 мм |
| Ширина пиломатеріала | 40 мм |
| Довжина пиломатеріалу | 3000 мм |
| Термомодифікована деревина | Ні |
- Ціна: 50 ₴/пог.м


