
Брус дубовий 120х120 мм.
500 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0051
+380 (97) 007-50-65
- +380 (93) 707-88-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брус дубовий із масиву дуба. Вологість природна 20-30%. Екологічно чистий, довговічний природний матеріал. Має гарну структуру волокон. Застосовується всюди, де потрібна підвищена міцність, стійкість до вологи. Широко застосовується в будівництві як стовпи забору, лаг, балон перекриття, для камінів та інше застосування.
Розміри:
30х50 мм; 50х50мм;50х100 мм;100х100 мм; 120х120 мм;150х150мм; а також будь-які інші розміри під Ваше замовлення. Довжина бруса може бути від 1 метра до 4,5 метра.
Доставка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Ґатунок пиломатеріалу | 1 |
| Товщина пиломатеріалу | 120 мм |
| Ширина пиломатеріала | 120 мм |
| Вологість | 20 % |
| Довжина пиломатеріалу | 3000 мм |
| Порода дерева | Дуб |
| Калібрування | Так |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Обпиляність сторін | Чотирьохкантний брус |
| Вид пиломатеріала | Обрізано |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴/пог.м








