
Планкен рівний сосновий. Розмір 20х100 мм. Живий сучок.
40 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0062
+380 (97) 007-50-65
- +380 (93) 707-88-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовляюмо планкен із сосни першого сорту, з живим сучком. Планкен рівний має в розрізі прямокутну форму із заокругленими краями. Планкен рівний виготовляється з екологічно чистого матеріалу сосна. Проходить сушіння до 12%, сортування. Поступає на німецький чотиристоронній верстат.
Розміри:
20х100 мм; 20х120мм; 20х150 мм; 20х200мм довжина мланкену 3;4;4,5 метра.
Доставка об'єкт, торцовка на вимогу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Вид планкена | Прямий |
| Вологість | 12 % |
| Покриття | Без покриття |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Щільність | 550 кг/м3 |
| Ґатунок планкена | А |
| Термомодифікована деревина | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴/пог.м


