
Фасадна дошка сосна. Розмір 20х135х4000мм. Перший сорт, живий сучок.
650 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0094
+380 (97) 007-50-65
- +380 (93) 707-88-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наше підприємство "Драй Майстер" виготовляє Фальш брус або як його ще називають імітацію бруса. Вологість виробу 12%. Виготовлений на німецькому обладнанні. Що забезпечує дуже гладку поверхню. Фальш брус виготовляється із сосни першого сорту, тільки з живим сучком. Ідиальна геометрія.
Фальш брус екологічно чистий будівельний матеріал використовується для зовнішніх і внутрішніх робіт, як Фальш брус, імітація будови з бруса.
Фальш брус виготовляється із сосни, розміри 32-125-4500 мм Живий сучок не випадає. Виробляється з суцільного масива натурального дерева першого сорту. Має природну структуру та колір. Можливі різні варіанти під ваше індивідуальне замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина пиломатеріала | 135 мм |
| Товщина пиломатеріалу | 20 мм |
| Довжина пиломатеріалу | 3000 мм |
| Порода дерева | Сосна |
| Ґатунок вагонки згідно DIN 68126/86 | А |
| Тип профілю вагонки | Імітація бруса |
| Вологість | 12 % |
| Ґатунок вагонки згідно ГОСТ 8486-86 | 1 |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: На вимогу замовника









