
Брус для лавочки вільховий. Розмір 40х60х2000 мм.
300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0096
+380 (97) 007-50-65
- +380 (93) 707-88-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брус Ольховий для лавочки та лавки перший і вищий сорт. У наявності на складі в Києві. Відсилання у всі регіони України. Вільха — чудовий матеріал для лавочки. Не виділяє смоли. Гарна та міцна структура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Стан | Новий |
| Довжина | 2000 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Наявність підлокітників | Так |
| Вага | 3 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 60 мм |
| Висота сидіння | 60 мм |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 200 кг/кв. м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴









