
Блок-хаус сосновий. Перший сорт 35х135мм.
800 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 0002
Відправка з 18 квітня 2026+380 (97) 007-50-65
- +380 (93) 707-88-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підприємство «Стрій Майстер» реалізує блок хаус першого сорту. Вологість 12%
Доставка на об'єкт. Доставка по всій Україні.
Блок-хаус екологічно чистий будівельний матеріал використовується для зовнішніх і внутрішніх робіт як імітація колоди. Фальш брус імітація будови з бруса.
Блок-хаус виготовляється із сосни, розміри 32-125-4500 мм Живий сучок не випадає. Виробляється з суцільного масива натурального дерева першого сорту. Має природну структуру та колір. Можливі різні варіанти під ваше індивідуальне замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Ґатунок блок-хаус | А |
| Вологість | 12 % |
| Товщина | 35 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Термомодифікована деревина | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴/кв.м



