
Стропила соснові, сухі. Перший сорт. Вологість 12%.
15 000 ₴/куб.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0013
- +380 (93) 707-88-52
Виготовляюмо пиломатеріал для облаштування даху. Різні перерізи та розміри. Сухі струпила та стругані. Антисептування. Доставка. Повний спектр послуг.
Стропила — носячи конструкції скатної покрівлі. Складаються з похилих стропильних ніг, вертикальних стійок і похилих підкосів.
Стропила є основною носійною частиною конструкції даху. Вони покликані витримувати не тільки вагу покрівлі, а й тиск снігу та вітру. Стросилу можна підрозділити. Наслонні стропила кінцями спираються на стіни будівлі, а середньою частиною — на проміжні опори. Висячі стропи спираються тільки кінцями на стіни будівлі. Наслонні стропила влаштовують у тому разі, якщо відстань між опорами не перевищує 6,5 м. Наявність додаткової опори дає змогу збільшити ширину, що перекривається наслоновими стропілами до 12 м, а двох опор — до 15 м. У дерев'яних брусчастих або рубальних будівлях стропільні ноги спираються на верхні вінці (рис. 4), у каркасних — на верхню обв'язку (мал. 5). У кам'яних будинках як опора для стропильних ніг використовується мауерлат — бруси завтовшки 140—160 мм (мал. 6). на неміцні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Ґатунок пиломатеріалу | 1 |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Вологість | 20 % |
| Термомодифікована деревина | Ні |
- Ціна: 15 000 ₴/куб.м









