
Мауерлат 150х150 мм. Пиломатеріал сухий.
10 000 ₴/куб.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0014
- +380 (93) 707-88-52
Виготовляє пиломатеріал для облаштування покрівлі. Сухий пиломатеріал. Строганий мауерлат. Антисептування, доставка, стріжка, сушіння.
Мауерлат елемент покрівлі. Виготовляється із сосни.
Медуеллат — елемент покрівельної системи будівлі.
Являє собою брус, укладений зверху по периметру зовнішньої стіни. Слугує крайньою нижньою опорою для стропіл. Традиційно виготовляється з дерева, проте під час будівництва металевого покрівельного каркаса для виготовлення мауерлату може застосовуватися швелер, двотавр та ін.
Мауерлат кладеться з деякими відступом від зовнішньої крайки стіни та кріпиться до неї. Знизу ізолюється водонепроникним матеріалом (напр. рубероїдом), що запобігає гниттю деревини. Кожне ланко мауерлату зв'язується з двома сусідніми, що разом з кріпленням до стропів створює надійну, стійку конструкцію на всьому периметрі покрівельної системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Ґатунок пиломатеріалу | 1 |
| Товщина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Вологість | 15 % |
| Термомодифікована деревина | Ні |
- Ціна: 10 000 ₴/куб.м
- Спосіб упаковки: На вимогу замовника









